4 yıl önce

Violet Evergarden (2018)

Genel Bakış

Telasis kıtasının büyük savaş sonunda Kuzey ve Güney olmak üzere ikiye bölünmesinin ardından dört yıl geçmiştir ve insanlar yeni bir jenerasyona merhaba demektedirler. Savaş zamanında “silah” olarak kullanılmış olan Violet Evergarden isimli genç kız kendine yeni bir hayat kurmak üzere CH Posta Servisi’nde çalışmaya başlamıştır. Orada insanların duygularını sözlere çevirip ileten Auto Memories Doll’lerin yaptığı işten çok etkilenir ve yolculuğuna bir Auto Memories Doll olarak başlar. Bu yolda pek çok insanın duygularıyla ve sevginin farklı şekilleriyle karşılaşan Violet’ın amacı savaş meydanında duyup unutamadığı birtakım sözlerin anlamını çözmektir. Bu sözler onun için herkesten ama herkesten önemli birinin ağzından dökülmüşlerdir ancak Violet henüz ne anlama geldiklerini bilmemektedir.

Bu dizi özeti Yapay Zeka dizipub yapay zekası tarafından otomatik olarak oluşturuldu.
 • Ülke

  Diğer

 • Süre

  0 dk

 • Takipçi

  1209

 • IMDb Puanı

  8.4 (21525 oy)

 • Yapım Yılı

  2018

Fragman
Fragman Official Trailer

Fragman

Violet Evergarden Adlı Yapımı İzleyenlere Öneriler

Wrecked

Komedi, Aksiyon, Macera

3%

Dram, Bilim Kurgu, Aksiyon

Dark

Suç, Dram, Gizem

Innocent

Suç, Dram, Gizem

2 YORUM
Yorum yapabilmek için üye olmalısın. Küfür, Hakaret, Spoiler veren yorumlar silinir/banlanır.
@Ziyaretçi 4 yıl önce
Bence daha ilk bölümden çok güzel bir anime olduğunu gösterdi. İster ana karakter, ister yan karakterler olsun çok güzel tasarlanmış. Konuda ilerleyen... [Devamını gör..]
Bence daha ilk bölümden çok güzel bir anime olduğunu gösterdi. İster ana karakter, ister yan karakterler olsun çok güzel tasarlanmış. Konuda ilerleyen bölümlerde aksiyona doğru gidecekmiş. Animenin çizimleri zaten film kalitesinde. Umarım çoğu animeden farklı olarak tatmin edici bir sonla biter.
00
@Ziyaretçi 4 yıl önce
neden 8.9 aldığını bilmiyorum.shingeki no kyojin 8.8 almış bir anime. bu o kadar güzel mi, değil. yani en azından şimdilik değil. ama hani derseniz ki... [Devamını gör..]
neden 8.9 aldığını bilmiyorum.shingeki no kyojin 8.8 almış bir anime. bu o kadar güzel mi, değil. yani en azından şimdilik değil. ama hani derseniz ki başlayayım mı başlayın çünkü tarihi olmasının getirdiği soğukluk ve katılığı karakterlerinin ilginçliğiyle kapatıyor. hazır çok az bölümü varken kaçırmadan izleyin lanet otakular.
00
Violet Evergarden