1 yıl önce

Under the Dome (2014)

Genel Bakış

Ünlü yazar Stephen King’in aynı adı taşıyan romanından uyarlanan dizide Amerika’nın Maine eyaletinde yer alan Chester’s Mill kasabasında yaşanan gizemli olaylar konu edilmektedir. Bir sabah kasaba halkı büyük bir gürültü ile uyanırlar ve şaşkındırlar ne olduğunu anlamaya çalıştıklarında kasabalarının görünmeyen bir kubbe tarafından çevrildiğini fark ederler. Böylece kasabanın dış dünya ile iletişimi kesilmiştir ve bu kubbenin ses geçirmemesi, her türlü darbeye dayanıklı olması gibi bir takım özellikleri de vardır. İşin ilginç tarafı Amerika hükümeti de bu kubbenin nerden geldiğini bilmemektedir ancak anlaşılıyor ki pek çok sırrı barındıran kasaba kendi halinde bırakılmamıştır. Under the Dome izleyicileri bu gizemin çözülmesine tanıklık edecekler.

Bu dizi özeti Yapay Zeka dizipub yapay zekası tarafından otomatik olarak oluşturuldu.
Türü: Dram, Gizem, Bilim Kurgu
 • Ülke

  Amerika

 • Süre

  0 dk

 • Takipçi

  1506

 • IMDb Puanı

  6.6 (103116 oy)

 • Yapım Yılı

  2014

Fragman
Fragman Official Trailer

Fragman

Under the Dome Adlı Yapımı İzleyenlere Öneriler

3 YORUM
Yorum yapabilmek için üye olmalısın. Küfür, Hakaret, Spoiler veren yorumlar silinir/banlanır.
@prensalvador 1 yıl önce
Ben bu seriyali izlemisim. Qayet iyi. Izlenir
00
@cerenmis 1 yıl önce
Bir neçə bölümün izlədim, dizidə çox mənasız konular var. Çox şeyi qaçırdıblar, dizinin üzərində daha yaxşı işləsəydilər daha gözəl ola bilərdi, o qəd... [Devamını gör..]
Bir neçə bölümün izlədim, dizidə çox mənasız konular var. Çox şeyi qaçırdıblar, dizinin üzərində daha yaxşı işləsəydilər daha gözəl ola bilərdi, o qədər də bəyənmədim..
00
@prensalvador 2 yıl önce
Kesinlikle izlenmesi gereken dizilerden. Good
00
Under the Dome