2 yıl önce

Sun Records (2017)

Genel Bakış

Sun Records Müzik yapımcısı olan Sam Phillips, müzik dünyasına birçok ünlü ismi kazandırmış bir isimdir. Gerçek olayları kapsayan bu dizide, Johnny Cash, Elvis Presley gibi isimlerin parlamadan önceki anlarına şahit olacaksınız. Sun Records izlerken Sam Phillips’in yapımcılığını üstlendiği, ünlü olmalarında büyük katkı sağladığı isimlerin hikayesini göreceksiniz. Müzik dünyasına adını altın harflerle yazdırmış olan kişileri daha yakından tanıma fırsatı bulurken onların Phillips tarafından keşfedilme aşamasını izleyeceksiniz. Bu dizi ile birçok ünlü ismin yaşamına konuk olacağınız gibi müzik endüstrisine de yakından bakma fırsatı yakalayacaksınız.

Bu dizi özeti Yapay Zeka dizipub yapay zekası tarafından otomatik olarak oluşturuldu.
Türü: Dram, Biyografi, Müzik
 • Ülke

  USA

 • Süre

  44 dk

 • Takipçi

  1

 • IMDb Puanı

  7.5 (957 oy)

 • Yapım Yılı

  2017

Sun Records Adlı Yapımı İzleyenlere Öneriler

2 YORUM
Yorum yapabilmek için üye olmalısın. Küfür, Hakaret, Spoiler veren yorumlar silinir/banlanır.
@Ziyaretçi 5 yıl önce
böyle efsanevi bir diziyi izlemek için bütün r&b sanatçılarını tanımanıza gerek yok ancak ben elvis hayranı olduğum için elvis'li kısımlar daha ho... [Devamını gör..]
böyle efsanevi bir diziyi izlemek için bütün r&b sanatçılarını tanımanıza gerek yok ancak ben elvis hayranı olduğum için elvis'li kısımlar daha hoşuma gidiyor birini tanırsanız daha çok ilginizi çekebilir :))
00
@Ziyaretçi 5 yıl önce
cokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk iyi seri yükleyin lütfen :D
00
Sun Records