2 yıl önce

Star Wars: The Clone Wars (2009)

Genel Bakış

Sinema dünyasının en efsanevi serilerinden biri olarak bilinen Star Wars, Star Wars The Clone Wars dizisiyle serinin hayranlarının karşısına çıkıyor. Animasyon şekilde tasarlanmış olan dizide Star Wars evrenindeki iyi ile kötü arasındaki mücadele sürdürülüyor. Anakin Skywalker karakterine odaklanılan hikayede Obi-Wan Kenobi ve Padme Amidala gibi serinin en çok sevilen karakterlerine de yer veriliyor. Bunun yanı sıra diziye özel olarak seri için yeni sayılan Anakin’in öğrencisi Ahsoka isimli karakteri de Star Wars The Clone Wars izleyerek görülebiliyor.

Bu dizi özeti Yapay Zeka dizipub yapay zekası tarafından otomatik olarak oluşturuldu.
 • Ülke

  Amerika

 • Süre

  23 dk

 • Takipçi

  1756

 • IMDb Puanı

  8.4 (93498 oy)

 • Yapım Yılı

  2009

Star Wars: The Clone Wars Adlı Yapımı İzleyenlere Öneriler

Goblin Slayer

Aksiyon, Animasyon, Macera

The Man in the High Castle

Dram, Bilim Kurgu, Gerilim

Mindhunter

Suç, Dram, Gizem

5 YORUM
Yorum yapabilmek için üye olmalısın. Küfür, Hakaret, Spoiler veren yorumlar silinir/banlanır.
@nisanurmtll 1 yıl önce
Star wars evrenin kaliteli işlerinden biri. Dave Filoni abimiz yine kendini göstermiş. Bazı bölümler çocuk dizisi gibi görülmesine sebep olabiliyor am... [Devamını gör..]
Star wars evrenin kaliteli işlerinden biri. Dave Filoni abimiz yine kendini göstermiş. Bazı bölümler çocuk dizisi gibi görülmesine sebep olabiliyor ama Dave Filoni'nin vizyonu diziyi başka bir boyuta ulaştırıyor. Dev bir külliyata nice hikayeler kazandırmış bir yapım aynı zamanda. Ama bölüm sırasının böyle karışık olmasına hiç anlam veremedim. Clone Wars'un geek sayfalarından izleme sırasına bakmanızı öneririm.
00
@kamoncik 1 yıl önce
Star wars seven sevmeyen herkese öneririm. Çoğu bölüm antolojik fakat ana hikaye de var. İzlediğim en iyi animasyon dizisi bana göre. Karakter gelişim... [Devamını gör..]
Star wars seven sevmeyen herkese öneririm. Çoğu bölüm antolojik fakat ana hikaye de var. İzlediğim en iyi animasyon dizisi bana göre. Karakter gelişimleri çok iyidir. İki film arasında geçen en geniş dizi bence. İzlemenizi tavsiye ederim.
00
@monijin 5 yıl önce
hastasıyızzzzzzz dedeeeeeeeeee
00
@Ziyaretçi 6 yıl önce
biraz sıkıcı siyasi bölümler var ama anakin ve ahsokalı bölümler güzel... izlenir
00
@gonul uzalp 6 yıl önce
seriyi izleyeceklere tavsiye ilk sezon canınızı sıkabilir fakat 2. sezonun ortalarından sonra aralıksız izlemeye başlayacaksınız.
00
Star Wars: The Clone Wars