2 yıl önce

Spider-Man (2017)

Genel Bakış

Çocukların bir numaralı süper kahramanı olan Spider-man animasyon olarak izleyici karşısına çıkıyor. Spider Man izleyecekler genç, zeki ve cesur olan Peter Parker ile tanışmaya hazır olsunlar. Aynı zamanda güvensiz de olan Peter Parker’ın değişimine sizler de tanık olacaksınız. Midtown Lisesi’nin yeni öğrencisi olan Parker, radyo aktif bir örümcek tarafından ısırıldıktan sonra bir nevi örümceğimsi özellikler kazanacaktır. Amcasının da ölümü sonrası Örümcek Adam ismi ile herkes tarafından bilinecek bir kahramana dönüşecektir. Parker artık yeni hayatına ayak uydurmaya ve özelliklerini sevmeye başlar.

Bu dizi özeti Yapay Zeka dizipub yapay zekası tarafından otomatik olarak oluşturuldu.
 • Ülke

  Amerika

 • Süre

  0 dk

 • Takipçi

  911

 • IMDb Puanı

  6.1 (2060 oy)

 • Yapım Yılı

  2017

5 YORUM
Yorum yapabilmek için üye olmalısın. Küfür, Hakaret, Spoiler veren yorumlar silinir/banlanır.
@Ziyaretçi 3 yıl önce
kardeşim 2. sezonun devamı gelsin artık bekliyoruz
00
@gamzegul 4 yıl önce
Yeni serimiz, Peter Parker'ın daha çok bilimsel kafasına yönelik, her zamankinden daha çocuksu bir çizgi dizi olmuş. Tabii ki hiç bir serisi 1994 yılı... [Devamını gör..]
Yeni serimiz, Peter Parker'ın daha çok bilimsel kafasına yönelik, her zamankinden daha çocuksu bir çizgi dizi olmuş. Tabii ki hiç bir serisi 1994 yılında yapılmış olan o efsane dizinin yerini tutamaz. Bu seri için zaten söyleyebileceklerimi söyledim. Önerir miyim? Öneririm fakat büyük beklentiler ile başlamanızı önermem zira ilk başta bende hayal kırıklığına yol açtı fakat sonradan toparladı. 10 üzeri 7.5 puanlık bir dizi olmuş.
00
@hazimavci 4 yıl önce
Küçüklüğümüzdeki örümcek adamın yerini tutmuyor.
00
@yeusrap 4 yıl önce
EFSANE AMA ÇOCUKÇA BİRAZ
00
@makaron 4 yıl önce
biraz çocuksu am yinede izlenir
00
Spider-Man