3 yıl önce

Southland (2011)

Genel Bakış

Southland 2009-2013 yılları arasında yayınlanan 5 sezon oynanan polisiye dizisidir. Çok sürükleyici ve başarılı bir polisiye dizisidir. Dizinin hikayesi Los Angeles'ta bir polis departmanında geçmektedir. Southland diğer polisiye konulu yapımlardan daha farklıdır. Hem belgesel ağırlıklı hem de karakterleri daha ön plana çıkaran bir dizidir. Southland dizisinin lakabı da LAPD olarak geçmektedir. Türkçe karşılığı ise güney ülkesi anlamındadır. Olaylar yeni polis olan polis memurunun  polis merkezine gelmesiyle başlar. Southland izlerken polis memurlarının hem aksiyon dolu yaşantılarına hem de yer yer özel hayatlarını göreceksiniz.

Bu dizi özeti Yapay Zeka dizipub yapay zekası tarafından otomatik olarak oluşturuldu.
Türü: Suç, Dram, Gerilim
 • Ülke

  Diğer

 • Süre

  0 dk

 • Takipçi

  92

 • IMDb Puanı

  8.4 (25302 oy)

 • Yapım Yılı

  2011

Fragman
Fragman Official Trailer

Fragman

5 YORUM
Yorum yapabilmek için üye olmalısın. Küfür, Hakaret, Spoiler veren yorumlar silinir/banlanır.
@mr. x 5 yıl önce
Senaryo, kamera, oyuncular vesaire vesaire kısaca her şey harika. Bir nefeste izleyeceksiniz.
00
@glymngn 6 yıl önce
ben mckenzıe varsa izlenir ve güzel bir di,zi
00
@ophelia22 6 yıl önce
law and order svu bitirip buraya geldim.asla kıyaslanamaz ama birazda olsa başladığıma değer umarım
00
@ememin7552395innj 7 yıl önce
bunca zaman bütün polisiye dizileri izlemiş biri olarak ki en eskileri dahildir.Bu diziyi nasıl bu kadar az duyulmuş olabilir nasıl diziyi bitirmiş ol... [Devamını gör..]
bunca zaman bütün polisiye dizileri izlemiş biri olarak ki en eskileri dahildir.Bu diziyi nasıl bu kadar az duyulmuş olabilir nasıl diziyi bitirmiş olabilirler aklım almıyor the wire tadını aldım diyebilirim kesinlikle izlemeyenler izlesin.
00
@Ziyaretçi 7 yıl önce
Çoğu yerde bulamadığım dizileri sizin sitenizde buluyorum.Gerçekten harikasınız.Dizileri araştırıp buraya koyduğunuz ve iyi bir dizi kültürünüz olduğu... [Devamını gör..]
Çoğu yerde bulamadığım dizileri sizin sitenizde buluyorum.Gerçekten harikasınız.Dizileri araştırıp buraya koyduğunuz ve iyi bir dizi kültürünüz olduğu belli.
00
Southland