2 yıl önce

Ripper Street (2012)

Genel Bakış

1889 yılının İngiltere’sinde geçen cinayet olayları anlatılan dizi on altı bölümden oluşmaktadır. Dönemin en meşhur seri katili olan Karındeşen Jack’in etkileri ile yaşanan olaylar dizinin konularını oluşturmaktadır. Karındeşen Jack’in cinayetleri işlediği ve ünlü olduğu şehir olan Whitechapel şehrinde olumsuz etkileri görülmektedir. Bir süre onun cinayet işlemediği dönemde taklitçileri türemiştir. Şehrin ünlü olmasını fırsat bilenler başka cinayetler işlemeye başlamıştır. Ripper Street izle dizisinde özel oluşturulmuş polis ekibinin bu olayları çözme ile ilgili çalışmaları anlatılmaktadır. H Tümeni olarak bilinen polis ekibi taklitçileri yakalamak için uğraş vermektedir.

Bu dizi özeti Yapay Zeka dizipub yapay zekası tarafından otomatik olarak oluşturuldu.
Türü: Suç, Dram, Gizem
 • Ülke

  İngiltere

 • Süre

  0 dk

 • Takipçi

  221

 • IMDb Puanı

  8.1 (20125 oy)

 • Yapım Yılı

  2012

3 YORUM
Yorum yapabilmek için üye olmalısın. Küfür, Hakaret, Spoiler veren yorumlar silinir/banlanır.
@Ziyaretçi 5 yıl önce
Arkadaslar, izlediginiz dizilere yorum yazin lütfen. Iyi ya da kötü, fark etmez. Izlemeyenlerde bir fikir olusur ve zamanlarina deger mi degmez mi dah... [Devamını gör..]
Arkadaslar, izlediginiz dizilere yorum yazin lütfen. Iyi ya da kötü, fark etmez. Izlemeyenlerde bir fikir olusur ve zamanlarina deger mi degmez mi daha kolay saptayabilirler. Ben mesela izlemedim ve hala tereddüt ediyorum.
00
@clgnsvsl58 7 yıl önce
sonunda yüklediniz ya dizipub teşekkürler ingiliz işi çok başarılı bir dönem polisiyesi
00
@johnplane 7 yıl önce
şimdiden 5.sezon onayını bile aldı. 1800 ler de geçen sert polisiye.
00
Ripper Street