3 yıl önce

Party of Five (1994)

Genel Bakış

Sarhoş bir sürücü yüzünden feci bir trafik kazasında hayatını kaybeden Nick ve Diana Salinger, geride beş çocuk bırakır. Anne ve babalarının ani kaybından dolayı büyük bir üzüntü içinde olan Salinger kardeşler için bir de ailenin tamamen dağılması tehlikesi oluşmuştur. Salingerlar'ın en büyüğü olan 24 yaşındaki Charlie (Matthew Fox), kaygısız yaşam tarzını bırakır ve kardeşlerinin yasal koruyucusu olarak evine geri döner. 16 yaşındaki Bailey (Scott Wolf) ise finansal sorumlulukları üstlenir. 15 yaşındaki Julia (Neve Campbell) ve 11 yaşındaki Claudia’yla (Lacey Chabert) birlikte dört kardeş, ailenin en küçük üyesi olan 11 aylık Owen'ın sorumluluğunu hep birlikte paylaşırlar.

Bu dizi özeti Yapay Zeka dizipub yapay zekası tarafından otomatik olarak oluşturuldu.
Türü: Dram, Aile
 • Ülke

  Amerika

 • Süre

  60 dk

 • Takipçi

  4

 • IMDb Puanı

  6.8 (10407 oy)

 • Yapım Yılı

  1994

Party of Five Adlı Yapımı İzleyenlere Öneriler

Goblin Slayer

Aksiyon, Animasyon, Macera

The Man in the High Castle

Dram, Bilim Kurgu, Gerilim

Mindhunter

Suç, Dram, Gizem

1 YORUM
Yorum yapabilmek için üye olmalısın. Küfür, Hakaret, Spoiler veren yorumlar silinir/banlanır.
@grkm.yilmaz 2 yıl önce
kankammm şaka yapıyor olmalısınız !!! harikasınız lan. çocuklugumda TNT de ızledıgım dizi.hatta bundan bi kaç yıl önce ingilizce bile izlemekte sıkınt... [Devamını gör..]
kankammm şaka yapıyor olmalısınız !!! harikasınız lan. çocuklugumda TNT de ızledıgım dizi.hatta bundan bi kaç yıl önce ingilizce bile izlemekte sıkıntı çekmiştim, görüntüsü vs.nasıl sevindim bilemezsiniz tekrar başlansın o vakit.
00
Party of Five