3 yıl önce

Parenthood (2011)

Genel Bakış

Sinema filminden televizyon dizisine uyarlanmış olan Parenthood, Braverman ailesi etrafında şekilleniyor. Birçok farklı izleyici kitlesine hitap edebilme gücü olan dizi, aile üyelerinin ebeveyn olma yolundaki çabalarını ve maceralarını konu ediniyor. Parenthood izlerken siz de karakterlerle birlikte ebeveyn olmak için altın kuralları öğrenebilirsiniz. Karakterlerimiz de bu iyi ebeveyn olma yolunda ilerlemeye çalışmaktadır. Ailenin karşılaştığı çeşitli olayları işleyen dizi, her yaş grubundan izleyici için uygun karakterleri bünyesinde barındırmaktadır. Paranthood ailesini keyifle izlerken bazen hüzünleneceksiniz bazen de yaşanılan olaylara gülmekten kendinizi alamayacaksınız.

Bu dizi özeti Yapay Zeka dizipub yapay zekası tarafından otomatik olarak oluşturuldu.
Türü: Dram, Komedi
 • Ülke

  Diğer

 • Süre

  60 dk

 • Takipçi

  119

 • IMDb Puanı

  8.3 (35018 oy)

 • Yapım Yılı

  2011

Fragman
Fragman Official Trailer

Fragman

Parenthood Adlı Yapımı İzleyenlere Öneriler

Goblin Slayer

Aksiyon, Animasyon, Macera

The Man in the High Castle

Dram, Bilim Kurgu, Gerilim

Mindhunter

Suç, Dram, Gizem

2 YORUM
Yorum yapabilmek için üye olmalısın. Küfür, Hakaret, Spoiler veren yorumlar silinir/banlanır.
@canaglmz1992 7 yıl önce
Six Feet Under bitirip boşluğa mı düştünüz? Her dizide Peter Krause mi arıyor gözünüz? Buyurun size Nate. 10 yılcık yaşlısı ama iş görür. Six Feet Und... [Devamını gör..]
Six Feet Under bitirip boşluğa mı düştünüz? Her dizide Peter Krause mi arıyor gözünüz? Buyurun size Nate. 10 yılcık yaşlısı ama iş görür. Six Feet Under'ı boşverin, sıcacık mis gibi bir aile dizisi arıyorsanız, burada. Breaking Bad gangsterliği, Game of Thrones entirikaları, Dexter aksiyonu arıyorsanız, geri basın. "Geri"ye basın yani. Dizilerden çabuk sıkılan ve devamlı ara veren biri olarak söylüyorum, günde bir bölüm yetmeyecek.
00
@keler1 7 yıl önce
Bence çok güzel bir dizi. Kendinizi dizinin içinde bulacağınıza emin olabilirsiniz. Harika güzel ve sıkmayan akıcı bir dizi. İngilizcesini geliştirmek... [Devamını gör..]
Bence çok güzel bir dizi. Kendinizi dizinin içinde bulacağınıza emin olabilirsiniz. Harika güzel ve sıkmayan akıcı bir dizi. İngilizcesini geliştirmek istiyenler içinde ayrıca tavsiye ederim. Çok anlaşılabilir ve etkili bir konuşma şekli var dizinin genelinde. Kısacası benim ilk 5 e girdi bile. Dizipub ekibine ayrıca teşekkür ederim, yeni bölümlerini heyacanla bekliyorum.
00
Parenthood