3 yıl önce

Masters of Horror (2008)

Genel Bakış

Masters of Horror her bölümde birbirinden farklı konuyu ele alan, bir sezonda 13 bölümden oluşan korku türünde bir dizidir. Toplam 2 sezondan oluşan''Korkunun Ustaları'' adını taşıyan Masters of Horror dizisi 2005-2007 yılları arasında yayınlanan bir seridir. Dizinin her bölümünü ayrı bir kişi yönetmektedir. Bu isimler bu alanda tanınan, hepsi birbirinden usta olan korku dizi ve film yönetmelidir.  Her bölümü 1'er saat süren Masters of Horror izlerken hem merakla hem de gerilim dolu dakikalarla yaşayacaksınız. Film tadında olan bu dizi, başarılı isimlere imza atması açısından da başarı yakalamıştır.

Bu dizi özeti Yapay Zeka dizipub yapay zekası tarafından otomatik olarak oluşturuldu.
Türü: Korku
 • Ülke

  Diğer

 • Süre

  0 dk

 • Takipçi

  245

 • IMDb Puanı

  7.5 (11781 oy)

 • Yapım Yılı

  2008

Fragman
Fragman Official Trailer

Fragman

Masters of Horror Adlı Yapımı İzleyenlere Öneriler

5 YORUM
Yorum yapabilmek için üye olmalısın. Küfür, Hakaret, Spoiler veren yorumlar silinir/banlanır.
@gitara97 5 yıl önce
Klişelerle... [Spoileri gör..]
Klişelerle doldurulmuş, ismini hak etmeyen, rezalet bir dizi. Her bölüm farklı deniyor. illa şans verecekseniz ilk bölümü atlayın. Voldemort'a benzeyen adamı yaratan beyne ..... neyse hadi emeğe saygı diyelim . (!)
00
@yahya2135 6 yıl önce
ıkı sezon ıcınde toplasan 4 ya da 5 ıyı bolum var umdugumu bulamadım
00
@muhammed mustafa esen 7 yıl önce
Korku ile alakası yok ilk bölümünü bile sonuna kadar izleyemedim siz düşünün
00
@Ziyaretçi 7 yıl önce
korku falan değil bildiğin iğrençlik dizisi. her bölüm ayrı iğrenç hiç bir korku unsuru yok. mideniz kaldırıyorsa izleyin.
00
@saintofdreams 7 yıl önce
İlk sezonu nu izledim ve gerçekten tafsiye ediyorum ters koseler felende var.gerçekçi korku filmi tadında.Yalnız her sezon farklı konular ıslendıgı ıc... [Devamını gör..]
İlk sezonu nu izledim ve gerçekten tafsiye ediyorum ters koseler felende var.gerçekçi korku filmi tadında.Yalnız her sezon farklı konular ıslendıgı ıcın ılk sezonu ızleyip bıraktım digerlerini sonraya saklıyorum.
00
Masters of Horror