4 yıl önce

Iron Fist (2017)

Genel Bakış

Profesyonel Bir Dövüşçü Hikâyesi: Iron Fist Aksiyona hazırım diyorsanız Iron Fist izlemeye de hazırsınız demektir. Zira hem aksiyon hem de maceranın, içerisinde bolca yer aldığı bu dizi keyifli seyirleri beraberinde getirecek. Dövüş konusunda profesyonellikten söz ettiren Iron, yeterince güçlü bir karakterdir. Gücünün farkında olan ve nerede kullanacağını iyi bilen Iron, zamanlama konusunda da profesyonelliğini ortaya koymaktadır. Sahip olduğu gücü ejderhadan gelen bir darbe sonucu elde etmiştir. Senelerce özlemini duyduğu New York'a geri dönüş yapan Danny karakteri dövüş konusundaki profesyonelliğini yolsuzlukla savaşmak adına ortaya koyacaktır.

Bu dizi özeti Yapay Zeka dizipub yapay zekası tarafından otomatik olarak oluşturuldu.
Türü: Suç, Aksiyon, Macera
 • Ülke

  Amerika

 • Süre

  0 dk

 • Takipçi

  1072

 • IMDb Puanı

  6.5 (119770 oy)

 • Yapım Yılı

  2017

Fragman
Fragman Official Trailer

Fragman

Iron Fist Adlı Yapımı İzleyenlere Öneriler

17 YORUM
Yorum yapabilmek için üye olmalısın. Küfür, Hakaret, Spoiler veren yorumlar silinir/banlanır.
@semanuraras160 1 yıl önce
insanların bu diziyi neden sevmediklerini anlamıyorum bence gayet iyiydi ama sonu daha mantıklı olabilirdi
00
@soulflynehir 3 yıl önce
Oyunculukları beğendim. Çerezlik bir dizi, The Defenders dizisi çıkmadan önce tanıtılmak istenmiş, Luke ve Jessica gibi. Punisher veya Daredevil kadar... [Devamını gör..]
Oyunculukları beğendim. Çerezlik bir dizi, The Defenders dizisi çıkmadan önce tanıtılmak istenmiş, Luke ve Jessica gibi. Punisher veya Daredevil kadar olamasa da zaman kaybı değil.
00
@ulasboran 4 yıl önce
zaman kaybı çok sıkıcı ve boş
00
@beysu 4 yıl önce
bu diziyi seyrettiğim için çok pişmanım. çocuk dizisi diyeceğim çocuklar o kadar bla bla dan bizden çabuk sıkılır. 5,5 puanlık bir dizi bence ilk böl... [Devamını gör..]
bu diziyi seyrettiğim için çok pişmanım. çocuk dizisi diyeceğim çocuklar o kadar bla bla dan bizden çabuk sıkılır. 5,5 puanlık bir dizi bence ilk bölümlerin hatırına devam ettim ama zamanıma yazık oldu. en kötü süper kahramanlar yarışmasında ilk 5 e oynar. kavgalar bile hiç güzel değil hiç biri gerçek dövüş eğitimi almamışlar. berbattttt. iron fist aküsü bitik kahraman leşş.
00
@ravzaderlee 4 yıl önce
Sıkıcı süper kahraman dizisi.Game of Thrones de oynayan kız var diye izledim ama sıkıcı
00
@darklawless 5 yıl önce
gerçekten çok güzel bir dizi 2. sezonu umarım gelir
00
@Ziyaretçi 5 yıl önce
Puanı baz alarak izleyenler için belki hayal kırıklığı olabilir. Marvel izleyenler için güzel ortalama bir dizi. 13 bölüme göre konu ağır ve tek düze ... [Devamını gör..]
Puanı baz alarak izleyenler için belki hayal kırıklığı olabilir. Marvel izleyenler için güzel ortalama bir dizi. 13 bölüme göre konu ağır ve tek düze işlenmiş sanki daha detaylı geliştirilebilir ama iyi yönleri de var. Bazı oyunculuklar iyi Ward mesela kötüyü sevdirenlerden. Dövüş sahnelerine tırt diyenler de var çok iyi diyenler de var.
00
@mehmeettt 5 yıl önce
Biraz daha islenilebilir konusu ve daha gerçek dövüş sahneleri olsaydı mukemmel bir dizi olabilirdi genede guzel tavsiye ederim.
00
@berraksu 5 yıl önce
Aslında genel bir bakış olarak Arrow dizi ile tıpa tıp"Aynı" Arrow=Zengin,Yakışıklı,Çapkın bir Milyarder.İçinde bulunduğu gemi batıyor bir "Ada"'ya d... [Devamını gör..]
Aslında genel bir bakış olarak Arrow dizi ile tıpa tıp"Aynı"
Arrow=Zengin,Yakışıklı,Çapkın bir Milyarder.İçinde bulunduğu gemi batıyor bir "Ada"'ya düşüyor ve çok farklı birisi olarak geliyor.
İron Fist=Zengin,Yakışıklı,Çapkın bir Milyarder.İçinde bulunduğu uçak kaza yapıyor bir"Dağ"düşüyor ve yıllar sonra evine geldiğinde farklı birisi olarak geliyor.
Dizi çok başarlı,güzel ama biraz taklit gibi geliyor yani "Marvel","DC" taklit ediyor gibi geliyor bu dizi ile ama yinede muhteşem bir dizi sıkılmadan izlersiniz bundan eminim...İyi Seyirler.
00

Iron Fist