1 yıl önce

Haikyuu!! (2014)

Genel Bakış

Bir şans etkinliği Shouyou Hinata’nın voleybol aşkını tetikler. Takımında hiç oyuncu yoktur ama bir şekilde gayret ederek “Kortun Kralı” olarak bilinen, süper star, Tobio Kageyama tarafından ezildikleri ilk ve son Orta okullar ligi maçına çıkmayı başarırlar. İntikam ateşiyle yanıp tutuşan Hinata, nefret ettiği ezeli rakibi Kagayema’yla karşı karşıya gelmek için Karasuno Lisesi’nin voleybol takımına kaydolur.Tek amacı intikam almaktır! Haruichi Furudate’nin kaleminden dinamik ve kanı kaynayan gençliği anlatan bir voleybol hikayesi.

Bu dizi özeti Yapay Zeka dizipub yapay zekası tarafından otomatik olarak oluşturuldu.
Türü: Dram, Komedi, Animasyon
 • Ülke

  Japonya

 • Süre

  0 dk

 • Takipçi

  5201

 • IMDb Puanı

  8.7 (15926 oy)

 • Yapım Yılı

  2014

5 YORUM
Yorum yapabilmek için üye olmalısın. Küfür, Hakaret, Spoiler veren yorumlar silinir/banlanır.
@yasinmazman31 1 yıl önce
En sevdiğim 2.animedir haikyuu benim heleki sporcuysanız tadından yenmez ve yaşananları sizde yaşarsınız voleybol bilginiz olmasa bile izleyin çok eğl... [Devamını gör..]
En sevdiğim 2.animedir haikyuu benim heleki sporcuysanız tadından yenmez ve yaşananları sizde yaşarsınız voleybol bilginiz olmasa bile izleyin çok eğlenceli ve çok rekabetli maçlar oluyo kesinlikle kaçırmamanız gerek karakter gelişimi olsun 1 maçın dakikası, oyunu, taktikleri olsun çok güzel bir spor animesidir direk başlayın karamsarlıkta kalmayın efendim iyi seyirler?
00
@cestzz 4 yıl önce
go go lets go lets go dateko
00
@cestzz 4 yıl önce
farklı bir tat
00
@Ziyaretçi 4 yıl önce
Sürekli içimde izleme istediği doğuran tek anime, tüm karakterleri o kadar orjinal ki spor animeleri sevenler için çok harika bir anime. Openinglerind... [Devamını gör..]
Sürekli içimde izleme istediği doğuran tek anime, tüm karakterleri o kadar orjinal ki spor animeleri sevenler için çok harika bir anime. Openinglerinden endinglerinden tutun topun sahada çıkardığı sese bile hayranım.
00
Haikyuu!!