3 yıl önce

ER (1994)

Genel Bakış

Hastane temalı dizilerin öncülerinden ve en başarılı örneklerinden biri olan ER yeniden gösterimiyle de izleyicilerin karşısına hikayesinden hiçbir şey kaybettirmeden çıkmayı başarabilmiş bir dizi. Chicago’daki bir hastanenin acil servisinde yaşananların ele alındığı dizide daha çok hastanenin personel kadrosunun yaşadıklarına odaklanılıyor. Aralarında doktorların, hemşirelerin ve tıp öğrencilerinin bulunduğu sağlıkçı kadrolarına ek olarak hastanede görevli tüm personelin de dahil olduğu geniş bir ekiple izleyicilere hastane atmosferi en iyi şekilde yansıtmaya çalışılıyor. ER izleyerek hastaların yaşadığı problemlere dayanan yan hikayelerle de keyifli dakikalar geçirebilirsiniz.

Bu dizi özeti Yapay Zeka dizipub yapay zekası tarafından otomatik olarak oluşturuldu.
Türü: Drama
 • Ülke

  Amerika

 • Süre

  0 dk

 • Takipçi

  121

 • IMDb Puanı

  7.7 (0 oy)

 • Yapım Yılı

  1994

Fragman
Fragman Official Trailer

Fragman

ER Adlı Yapımı İzleyenlere Öneriler

3 YORUM
Yorum yapabilmek için üye olmalısın. Küfür, Hakaret, Spoiler veren yorumlar silinir/banlanır.
@hilalllllll 2 yıl önce
Çok güzel ve öyle gerçekçi ki ER dünyasına giriveriyorsunuz birden, her gün o koşturmaca içinde olmak istiyorsunuz. Bir de her birinin hastane dışında... [Devamını gör..]
Çok güzel ve öyle gerçekçi ki ER dünyasına giriveriyorsunuz birden, her gün o koşturmaca içinde olmak istiyorsunuz. Bir de her birinin hastane dışında ayrı ayrı yaşamları ve dramları var. 2. Sezonun yarısında olmama rağmen karakterlere de çok bağlandım umarım dizinin sonuna doğru değişmiyordur.
00
@Ziyaretçi 2 yıl önce
Merhabalar. Bu diziyi uzunca bir süredir arıyordum ve sayenizde buldum. Ama diğer sezonların gelip gelmeyeceğini öğrenmek istiyorum. En kısa zamanda g... [Devamını gör..]
Merhabalar. Bu diziyi uzunca bir süredir arıyordum ve sayenizde buldum. Ama diğer sezonların gelip gelmeyeceğini öğrenmek istiyorum. En kısa zamanda geri dönüş yaparsanız sevinirim.
00
@Ziyaretçi 3 yıl önce
Diğer sezonları da ekleyebilir misiniz?
00
ER