3 yıl önce

Disjointed (2017)

Genel Bakış

Disjointed Netflix tarafından komedi dizisi olarak yayınlanan dizide, kendisini esrar kullanımının yasallaştırılmasına adamış olan Ruth Whitefetaher Feldman, yirmili yaşlarındaki oğlu ile hayallerini gerçekleştirmek için uğraşmaktadır. Nihayet mücadelesinin sonucu olarak amacına ulaşan başkarakter, bir sağlık merkezini oğlu ile beraber işletmeye başlamıştır. Ancak işler istediği gibi gitmeyecektir. Tedavi amacıyla kullandıkları esrar için oğlu Travis’in bambaşka tasarıları vardır ve başkarakter bir yandan oğlunun tasarılarına karşı direnirken diğer yandan da esrarın dispanser için meşru olmasına rağmen civar sakinlerinin şikayetleri ile baş etmektedir. Disjointed izleyerek keyifli anlar yaşayabilir ve başkarakterin tam bir komedi olan mücadelesini izleyebilirsiniz.

Bu dizi özeti Yapay Zeka dizipub yapay zekası tarafından otomatik olarak oluşturuldu.
Türü: Komedi
 • Ülke

  Amerika

 • Süre

  30 dk

 • Takipçi

  27

 • IMDb Puanı

  6.7 (10321 oy)

 • Yapım Yılı

  2017

Disjointed Adlı Yapımı İzleyenlere Öneriler

Sherlock

Suç, Dram, Gizem

Killing Eve

Dram, Aksiyon, Macera

Taboo

Dram, Gizem, Gerilim

4 YORUM
Yorum yapabilmek için üye olmalısın. Küfür, Hakaret, Spoiler veren yorumlar silinir/banlanır.
@memmed 4 yıl önce
Açıklamayı doğru bulmuyorum. Esrar ne kadar ülkemizde "uyuşturucu" olarak adlandırsa da bir çok Avrupa ülkesi esrara "uyuşturucu" gözü ile bakmıyor.... [Devamını gör..]
Açıklamayı doğru bulmuyorum. Esrar ne kadar ülkemizde "uyuşturucu" olarak adlandırsa da bir çok Avrupa ülkesi esrara "uyuşturucu" gözü ile bakmıyor.
00
@anonymous. 5 yıl önce
kafa güzelken iyi gidiyor :)
00
@suddeew 5 yıl önce
imbd den 4.8 almış merak edip izleyecem bakalım
00
Disjointed