4 yıl önce

Deadwood (2006)

Genel Bakış

1870’li yıllarda geçen dizide, Amerikan Hükümeti tarafından tanınmayan bu nedenle de bağımsız bir yapıya sahip olan aynı zamanda da zengin bir maden yapısı bulunan Deadwood kasabasının hikayesi konu alınmaktadır. Bağımsız bir yapısı olması nedeniyle bu kasabada parası olanın sözü geçmektedir. Bu nedenle kendi içerisinde kasaba sakinleri tarafından bir yaşam mücadelesi verilmektedir. Bunun yanında Deadwood izlerken zamanla popülerleşerek kentleşen ve yabancılar tarafından maden keşiflerine uğrayan kasabada yaşanılan çekişmelere tanık olacaksınız. Ayrıca kentleşmenin getirdiği bazı noktalar çerçevesinde de kapitalizm eleştirisi görebilirsiniz.

Bu dizi özeti Yapay Zeka dizipub yapay zekası tarafından otomatik olarak oluşturuldu.
Türü: Suç, Dram, Tarih
 • Ülke

  Amerika

 • Süre

  55 dk

 • Takipçi

  409

 • IMDb Puanı

  8.6 (106429 oy)

 • Yapım Yılı

  2006

Fragman
Fragman Official Trailer

Fragman

Deadwood Adlı Yapımı İzleyenlere Öneriler

Band of Brothers

Dram, Tarih, Savaş

Vikings

Dram, Aksiyon, Macera

The Last Kingdom

Dram, Aksiyon, Tarih

Knightfall

Dram, Aksiyon, Macera

2 YORUM
Yorum yapabilmek için üye olmalısın. Küfür, Hakaret, Spoiler veren yorumlar silinir/banlanır.
@bilalhcl 7 yıl önce
kaç sezon ağzımızı aça aça prison break seyrettk bitince de ulan ne saçma film içinde biraz realizm natüralizm olsun dedık işte bu dizi gerçekliği öyl... [Devamını gör..]
kaç sezon ağzımızı aça aça prison break seyrettk bitince de ulan ne saçma film içinde biraz realizm natüralizm olsun dedık işte bu dizi gerçekliği öyle bi noktaya getirmiş ki sanki dizi değilde 1865te elemanların arasında yaşıyomuş gibi oluyon ama bu sizi hemen cezbetmesin dediğm gibi o kadar natüralist ki kişi gideyim allahın belası yerden diyip diziyi izleme isteğini kaybediyor yani dizilerde uydurma da olsa bi süper kahraman sıradışı bir atraksyon arıyi insan. zaten afişte yer alan bil hikok ilk üç bölümde nalları dikiyo dizinin sözüm ona kahramanı şu afişteki kadınla yatmaktan başka bişey yaptığı yok 10 üstünden 6.
00
@demetalper 7 yıl önce
İzliyoruz ama sürükleyici değil, bitsin diye dua ediyorum bazı yerlerde.
00
Deadwood