3 yıl önce

Coma (2012)

Genel Bakış

Coma Robin Cook’un aynı isimli romanından uyarlanan film, şimdi mini dizi olarak izleyicisiyle buluşuyor. Sarah Wheeler isimli karakterin merkezde olduğu hikayede hastane içerisinde yaşanan birtakım esrarengiz olayları konu almaktadır. Coma izlerken hastane yatan hastaların geçirdiği olağan denilebilecek ameliyatlar sırasında komaya girmelerine tanık olacaksınız. Sarah Wheeler’in çalıştığı hastane içerisinde olan bu garip olaylar, Sarah’ı şüphelendirmektedir. Hastaların ameliyat sırasında komaya girmelerinin arkasında gizemli nedenler olabileceğini düşünen karakter, bunu araştırmaya başlar. Wheeler’in, yaşanan bu durumların üzerine gitmesiyle gelişen olayları işleyen diziyi heyecanla izleyeceksiniz.

Bu dizi özeti Yapay Zeka dizipub yapay zekası tarafından otomatik olarak oluşturuldu.
Türü: Dram, Gizem, Bilim Kurgu
 • Ülke

  Amerika

 • Süre

  240 dk

 • Takipçi

  72

 • IMDb Puanı

  5.8 (2209 oy)

 • Yapım Yılı

  2012

Coma Adlı Yapımı İzleyenlere Öneriler

Penny Dreadful

Dram, Korku, Fantastik

Salem

Dram, Korku, Fantastik

The Returned

Dram, Korku, Fantastik

Hellsing Ultimate

Aksiyon, Fantastik, Animasyon

1 YORUM
Yorum yapabilmek için üye olmalısın. Küfür, Hakaret, Spoiler veren yorumlar silinir/banlanır.
@the big bad wolf 4 yıl önce
sonu tatmin edici değil çok fazla soru işareti bırakıyor, hiçbirşey açıklığa kavuşturulmadan bitiyor, birkaç bölüm daha olsaymış iyi olurmuş. boş zama... [Devamını gör..]
sonu tatmin edici değil çok fazla soru işareti bırakıyor, hiçbirşey açıklığa kavuşturulmadan bitiyor, birkaç bölüm daha olsaymış iyi olurmuş. boş zaman doldurmaya değmez.
00
Coma