3 yıl önce

Agent Carter (2015)

Genel Bakış

1946'da New York'da geçen dizi, Marvel evreninin az bilinen karakterlerinden Peggy Carter'ın maceralarını konu ediyor. Peggy Carter performansıyla ödüle layık görülen Hayley Atwell'in canlandırdığı karakter, cinsiyetini bir süper güç olarak kullanabiliyor. Dönemin toplumsal yapısında kadınların daha arka planda olduğu bir çevrede, Peggy, bu ayrımcılığı kullanarak insanların gözleri önündeyken aynı zamanda görünmez olabiliyor. Sevdiği adamı kaybetmiş olmanın hüznüyle bir yandan SSR'deki ajanlık görevine devam ederken bir yandan yapılanların itikamını almaya çalışacak ve bunun için de Howard Stark'tan yardım isteyecektir.  Agent Carter izlerken büyüleyici çekim kalitesine hayran kalacak ve Marvel evreninin karakterlerinin heyecanlı maceralarını takip edeceksiniz.

Bu dizi özeti Yapay Zeka dizipub yapay zekası tarafından otomatik olarak oluşturuldu.
Türü: Suç, Aksiyon, Macera
 • Ülke

  Amerika

 • Süre

  42 dk

 • Takipçi

  882

 • IMDb Puanı

  7.9 (82969 oy)

 • Yapım Yılı

  2015

Fragman
Fragman Official Trailer

Fragman

Agent Carter Adlı Yapımı İzleyenlere Öneriler

4 YORUM
Yorum yapabilmek için üye olmalısın. Küfür, Hakaret, Spoiler veren yorumlar silinir/banlanır.
@elifoo 1 yıl önce
Uzuun uzuun devam etseydi de keşke daha uzun izleyebilseydik Peggy Carter'ı. Izlemeniz için marvel evrenine ilginiz olmasi gerekmez guzel bir ajan di... [Devamını gör..]
Uzuun uzuun devam etseydi de keşke daha uzun izleyebilseydik Peggy Carter'ı. Izlemeniz için marvel evrenine ilginiz olmasi gerekmez guzel bir ajan dizisi. Hayley Atwell cok yakismis karaktere ?
00
@mikailkeles61 1 yıl önce
Gerçekten dizi diye buna nedir
00
@ozlem kocakaya 3 yıl önce
O kadar güzel bir dizi ki marvel hayranı olmanıza gerek yok diziyi izlemek için, izleyin izlettirin
00
Agent Carter